bainry.com
true

Prečo sa oplatí mať vlastný web?

Vravíte si, som malý podnikateľ, nepotrebujem vlastný web. Možno ho zatiaľ nemáte z iných dôvodov. Alebo si myslíte, že vám stačia sociálne siete? Poďme sa spolu pozrieť na to, prečo by každý mal mať svoju vlastnú webstránku a to najmä na začiatku podnikania.
Výhody vlastného webu

Budovanie značky a dobrého mena vašej firmy

Kvalitný a moderný web sa oplatí mať hlavne vtedy, keď rozbiehate biznis. Svoju značku totiž potrebujete čo najviac dostať medzi ľudí a získať si ich dôveru. Webstránka na vlastnej doméne je ako bilbord – v online svete tak máte svoj vlastný reklamný priestor, ktorý má neobmedzené možnosti.
 
Použite pútavé texty a grafiku, ponúknite zákazníkom špeciálne akcie a budujte ich vzťah s vašou značkou. Čokoľvek môžete kedykoľvek zmeniť, nie ste viazaní žiadnymi licenciami či šablónami. A na rozdiel od bilbordu pri ceste, vašu webstránku si môže prezerať kto chce, kedy chce a z akéhokoľvek miesta na zemi. Je dostupná 24/7!
 
Pozrime sa na to aj z iného uhla. Mať firemný web je už dnes pokladané za samozrejmosť. Preto ak vašej firme webstránka chýba alebo nie je dokončená, môže to byť dokonca podozrivé. A ďalšia vec – konkurencia či neprajník si môže voľnú doménu s názvom vašej firmy zaregistrovať a dávať tam nevhodný obsah, ktorý bude vašej značke škodiť. Nemusí sa to stať práve vám, ale načo zbytočne riskovať?
 
Ak budete mať na webstránke kvalitnú SEO optimalizáciu pre vyhľadávače, je to ďalší plusový bod pre vaše podnikanie. Máte väčšiu šancu zobraziť sa na popredných miestach vo výsledkoch vyhľadávania. S webom viete ďalej pracovať a posilňovať jeho pozíciu na Googli – ladiť kľúčové slová, popisy, pracovať na linkbuildingu alebo si zaplatiť PPC reklamu. Nie je na čo čakať. Čím dlhšie web existuje, tým je pre Google dôveryhodnejší a prideľuje mu lepšie hodnotenie.
 
V neposlednom rade je firemná webstránka aj centrom celého marketingového diania. Smerujte sem všetky svoje marketingové aktivity a odkazy zo sociálnych sietí. Zvyšujete tým návštevnosť webu, čo následne posilňuje jeho pozíciu a teda aj dôveryhodnosť. A to nielen v očiach vyhľadávačov, ale aj zákazníkov.
 

Pohodlie zákazníkov na prvom mieste

Povedzme si to na rovinu, človek je tvor pohodlný. A zákazník obzvlášť. Všetko chce mať na jednom mieste a na pár kliknutí. Vaša webstránka mu to umožní bez zložitého dohľadávania a preklikávania sa po Internete a po účtoch na rôznych sociálnych sieťach.
 
Keď už niekto vašu webstránku či e-shop navštívi, využite to na maximum. Zverejnite na svojej stránke pozitívne recenzie z rôznych zdrojov (súkromné správy, sociálne siete, rezervačné portály, recenzie na Googli) – všetko pekne na jednom mieste. Presvedčte zákazníka, že sa na vás dá spoľahnúť a že by mal nakúpiť u vás.
 
Buďte si istí, že vaši zákazníci vidia vždy presné a čerstvé informácie. Náš supermoderný web postavený na real-time technológiách umožní komukoľvek vidieť na displeji všetky zmeny a aktualizácie v tom momente, ako ich vy alebo tretia strana upravíte. Bez nutnosti stránku znovu načítavať.
 
Webstránka je vaša oficiálna online vizitka narozdiel od profilov na sieťach, ktoré môžu byť nepravé. Nikto sa nemusí nikam registrovať ani si nič sťahovať, všetko je dostupné zdarma a anonymne. Stačí prístup k Internetu.
 

Marketing a návratnosť investície do vlastného webu

Ak vás od vlastnej webstránky odrádza počiatočná investícia, tak už viac nemusí. Supermoderný web od bainry môžete mať už od 99 €. Po dokončení webu na vás nečakajú žiadne ďalšie skryté poplatky za údržbu či prenájom. A ak bude na webe bežná návštevnosť, nebudete platiť ani za webhosting. Každoročne zaplatíte poplatok už len za doménu.
 
Navyše v porovnaní s webom na prenájom alebo s webom vo wordpresse môže byť z dlhodobého hľadiska vlastný web od nás to najvýhodnejšie riešenie.
 
Prípadne ak budete potrebovať niečo na stránke doprogramovať, zaplatíte len za vykonanú prácu. Naša hodinová sadzba je 25 €/hod. Ak vám niekto za rovnakú kvalitu služieb ponúkne menej, ozvite sa a spravíme to za rovnakú cenu!
 
Peniaze investované do kvalitnej webstránky sa vám niekoľkonásobne vrátia. Vďaka webu môžete získať nových zákazníkov a posilniť pozíciu svojej značky na Internete. Pomocou analytických nástrojov si viete sledovať návštevnosť stránky a analyzovať tak úspešnosť rôznych reklamných kampaní.
 
Tak už na nič nečakajte a rozbehnite s novým webom svoje podnikanie na plné obrátky!

Ozveme sa vám