bainry.com
true

Porovnanie cien webov

WordPress, web na prenájom alebo web od agentúry? Sú tu ešte naše supermoderné real-time weby na mieru. Radi vás presvedčíme, že v pomere cena/výkon s našimi real-time riešeniami nemá WordPress (ani iný CMS) moc veľkú šancu vyhrať.
Porovnanie cien webov
Ak sa nebavíme o webe na prenájom, kde platíte mesačný paušál za poskytovanú službu, najvyššia čiastka, ktorú zaplatíte, bude za analýzu, návrh a vývoj webu (modelový web bude firemná prezentácia s 5 stránkami a bežnými funkciami ako fotogaléria, kontaktný formulár, či úvodný slider). A platí predpoklad, že je web kvalitný, rýchly a originálny.
 
Predpokladajme, že chcete, aby váš nový web slúžil spoľahlivo aspoň 5 rokov. V tabuľke nižšie je porovnanie cien webu v prenájme, webu vo WordPresse a nášho supermoderného real-time webu. Do ceny za prenájom si pripočítajte ešte možný rast cien a čas, ktorý nad tvorbou webu strávite. Poskytovateľ vám totiž sprístupní len svoju platformu, web si už väčšinou musíte naklikať a naplniť obsahom sami.
 
cena za 5 rokov spolu (Eur) 375 - 1275 ,- 950 - 3575 ,- 275 - 1075 ,-
  web v prenájme web vo WordPresse supermoderný real-time web od bainry
analýza, návrh a vývoj webu 0 ,- 500 - 2000 ,- 200 - 1000 ,-
ročná údržba webu 0 ,- 50 - 200 ,- 0 ,-
ročný poplatok za službu alebo hosting 60 - 240 ,- 25 - 100 ,- 0 ,-
ročný poplatok za doménu 15 ,-  15 ,-  15 ,- 
 
Z tabuľky jasne vyplýva, že za supermoderný real-time web od nás zaplatíte za 5 rokov ešte menej, ako keď si web prenajmete. A oveľa menej ako za ten vo WordPresse. Našli ste lacnejšieho dodávateľa webu ako sme my? Ozvite sa nám aj tak a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na real-time web. Je možné, že u nás napokon zaplatíte ešte menej. A dostanete oveľa viac.