bainry.com
true

Rýchlosť a výkon, ktorý si zamilujete

Na rýchlosti záleží. Aspoň pokiaľ ide o webové produkty a služby. Rýchlosť načítavania stránok, rýchlosť odpovede servera a rýchlosť vývoja webu. To si obľúbite vy, vaši zákazníci aj vyhľadávače ako Google.
Rýchlosť a výkon, ktorý si zamilujete

Pomalý web nemá rád nikto

Ani zákazník, ani Google. Chcete zistiť ako je na tom váš web? Otestujte si ho priamo cez Google. Zelená stovka je farba a číslo, ktoré chcete vidieť. A ak pred sebou vidíte štyri zelené stovky, otvárajte šampanské.
 

Reálny čas a okamžitá odpoveď

Naše riešenia staviame na najmodernejších technológiách. A neustále ich zdokonaľujeme a vylepšujeme. Aby boli čo najvýkonnejšie. Komunikácia vášho prehliadača a vzdialeného servera prebieha v reálnom čase a robíme všetko pre to, aby bola čo najrýchlejšia
 

Webová stránka hotová do pár hodín

Charakterizuje nás minimálna byrokracia a maximálne nasadenie pri vývoji vášho webu. Neustále vylepšujeme naše digitálne riešenia a firemné procesy. Aj vďaka tomu spustíme váš web tak rýchlo ako sa len dá.
 

Úprava alebo rozšírenie systému

Potrebujete rozšíriť funkcionalitu vašej aplikácie alebo systému? Alebo upraviť existujúce funkcie? Všetky naše riešenia robíme na mieru a poznáme ich do posledného detailu. Akákoľvek zmena v našich microservice riešeniach bude hotová oveľa rýchlejšie. Na rozdiel od monolitov ako je WordPress či PrestaShop