bainry.com
true

Mamažment

Zober si pero a papier a ideme MANAŽOVAŤ!

 
Na maminku Barbaru a jej dcérku Tamarku sme natrafili na Instagrame. Veľmi nás zaujal jej projekt Mamažment a jej prístup k práci s časom na materskej, keďže aj my máme deti a neustále sa snažíme nájsť tú správnu rovnováhu medzi prácou a časom s deťmi a partnerom. Rozhodli sme sa ju osloviť s ponukou spolupráce a teší nás, že ju prijala.
 
Našou filozofiou je prinášať zákazníkom čo najlepšie riešenia za cenu, ktorú si môže dovoliť každý. Aj mamina či otec na materskej, ktorí sa snažia rozbehnúť svoje vlastné podnikanie. A keď máte deti, zvyčajne nemáte čas a energiu nazvyš na to, aby ste si sami po večeroch naklikávali web vo WordPresse alebo sa trápili s limitujúcimi krabicovými riešeniami.
 
Zverte namiesto toho svoje IT do našich rúk, aby ste uvoľnili tie svoje.
Ušetríte množstvo času, energie a v konečnom dôsledku aj finančných prostriedkov.
Manažujte správne a delegujte prácu na svojom webe či e-shope na profesionálov. Sme tu pre vás a radi vám so všetkým pomôžeme.
Nezabudnite tiež využiť možnosť získať až 50 % zľavu na svoj web či e-shop.
 
Čas a energiu, ktoré vám ostanú navyše, venujte radšej rozvoju svojho podnikania, svojim blízkym alebo SEBE. Pretože ako vraví Barbara:
 
"Verím... že oddychové okná sa stanú súčasťou Tvojich dní. ... Sme mamy, ženy, ľudské bytosti, nie len stroje na upratovanie. Manažujeme čas, aktivity, aby sme boli šťastné. Aby sme aj tie povinnosti zvládali s ľahkosťou. Ale aby sme nezabúdali žiť. Aj na materskej."
 
Barbara Skálová Kapciová z e-booku TO DO LIST ako základný nástroj manažovania
 
 

Ozveme sa vám

Spokojní klienti