bainry.com
true

obsahové weby

bainry - Vyvíjame supermoderné weby postavené na real-time technológiách. Moderné weby robí dnes už skoro každý. My ich posúvame ešte o úroveň vyššie.

Vyvíjame supermoderné weby

postavené na real-time technológiách. Moderné weby robí dnes už skoro každý. My ich posúvame ešte o level vyššie.

bainry - Tvoríme weby novej generácie adaptované na zmenu. Každé slovo alebo obrázok, ktorý vidíte na stránke, dokážete zmeniť bez toho, aby ste ju museli obnovovať.

Tvoríme weby novej generácie

adaptované na zmenu. Každé slovo alebo obrázok, ktorý vidíte na stránke, dokážete zmeniť bez toho, aby ste ju museli obnovovať.

Najlepší pomer cena/výkon

Radi vás presvedčíme, že v pomere cena/výkon s našimi real-time riešeniami, ťahajú ostatné CMS (ako napríklad WordPress) za kratší koniec.

weby

obsahové weby

Vyvíjame supermoderné obsahové weby. Na rozdiel od klasických webových stránok (wordpress,joomla) používame real-time technológie. 

Keď aktualizujete ceny produktov, opravujete chyby v článkoch alebo meníte akýkoľvek iný obsah, vaše zmeny vidí v reálnom čase každý, kto má web otvorený. Bez toho, aby ho musel znovu načítavať. Jediná nevýhoda je zaprášené tlačidlo F5.

Aký je to real-time web?

  1. Web, ktorý reaguje na zmeny vykonané kdekoľvek v systéme. Nielen tie, ktoré vykoná aktuálny používateľ. Typický príklad je chatovacia aplikácia.
  2. Web využívajúci technológie a postupy, ktoré umožňujú používateľom prijímať informácie hneď po zverejnení ich autormi. Bez nutnosti kontrolovať, či k nejakým zmenám došlo.
  3. Web, ktorý vytvára trvalé spojenie medzi klientom a serverom.
  4. Web, v ktorom sa informácie zo servera ku klientovi (a od klienta na server) prenášajú (takmer) okamžite.
  5. Web, ktorý stačí otvoriť raz a od tej chvíle vidíte vždy aktuálne informácie.
  6. Web, pri ktorom vás nezaujíma tlačidlo F5 alebo obnovovanie stránky.

Chcete takýto web? Kontaktujte nás. Viac o nás a našej práci sa dozviete tu.