bainry.com
true

Cena webu

Zdá sa vám 25 eur za hodinu vývoja vášho moderného webu veľa? Áno, mohli by ste platiť menej, ale aj oveľa viac. Aj v tomto prípade platí, že nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci weby. Prečo sa teda pri výbere dodávateľa vášho nového webu oplatí dôkladne zvážiť všetky dostupné možnosti?
Cena webu

Koľko stojí supermoderný web?

 

Najlacnejšie riešenie

Najlacnejším riešením je študent alebo kamarát. Za hotový web síce zaplatíte pár eur (možno dokonca nič), no je s tým spojených príliš veľa rizík. Nedostatočné skúsenosti, nízka kvalita práce, nedostatok technickej podpory, riziko oneskorenia projektu, slabá (alebo žiadna) zodpovednosť za dielo, to sú hlavné nevýhody, ktoré treba zohľadniť pri výbere dodávateľa softvéru.

Lacné riešenie

Druhým najlacnejším riešením býva obvykle freelancer alebo jednoosobová spoločnosť. V porovnaní s menšou firmou ako sme my, je hlavnou výhodou nižšia cena. Keď si však porovnáte hodinové sadzby, zistíte, že nájsť seniorného vývojára s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý si účtuje menej ako 25 eur na hodinu, je ťažšie ako by sa mohlo zdať. Veľkou nevýhodou je to, že freelanceri pracujú sami, takže nemajú pokrytú zastupiteľnosť.

Najdrahšie riešenie

Najdrahším riešením je veľká firma alebo korporát. Teda firma s desiatkami až stovkami zamestnancov. Mnohí z nich budú pracovať na vašom projekte a bude ich treba zaplatiť. A nie je zaručené, že za svoje peniaze dostanete zodpovedajúcu kvalitu. Rizikové sú hlavne agentúry s nejasným verejným portfóliom. Pozornosť zbystrite aj v prípade, keď o sebe firma píše v superlatívach, alebo tvrdí, že je jediná na Slovensku, ktorá robí toto a tamto. Na sto percent nie je. My síce nepoznáme nikoho, kto by vyvíjal také weby ako my, no naozaj si netrúfame o sebe tvrdiť, že sme jediná firma, ktorá to robí.

Optimálne riešenie

Optimálnym riešením v pomere cena/výkon pre váš nový projekt je menšia firma so zohraným a skúseným tímom. Charakterizuje nás viac ako 12 rokov skúseností, minimálna byrokracia a maximálne nasadenie pri každom projekte. Motivuje nás vaša spokojnosť, pre ktorú vždy spravíme maximum. Naša práca nás baví a napĺňa. Hlavne preto ju robíme.

Nízke ceny

Za našimi nízkymi cenami pri zachovanej kvalite produktov a služieb je dôraz na efektivitu a dôsledná minimalizácia nákladov. Chcete sa dozvedieť viac? Ozvite sa alebo nám nechajte na seba kontakt vo formulári nižšie. Predstavu o cenách získate v orientačnom cenníku v našich vybraných projektoch alebo v našom detailnom porovnaní cien.

Ozveme sa vám