bainry.com
true

Podporujeme

Podporujeme

Sme v tom všetci spolu

V našej firme si uvedomujeme, aké dôležité je venovať sa hodnotám spoločenskej zodpovednosti a udržateľnosti. Celok sa skladá z detailov. Žijeme spolu na jednej planéte, dýchame ten istý vzduch.
 
Je preto potrebné nehľadieť len na seba, ale na dobro celej spoločnosti. Lebo čím spokojnejší jednotlivec, tým šťastnejšia spoločnosť. Z nej potom profitujú všetci a vynaložené úsilie sa nám tak mnohonásobne vráti.
 

V čom sa líšime od iných IT firiem?

V maximálnej možnej miere inovujeme a optimalizujeme naše riešenia tak, aby bol vývoj čo najrýchlejší. Tým sa znižuje nielen výsledná cena projektu pre klienta, ale aj nároky na spotrebu času a energie. Ušetrené prostriedky sa dajú ďalej využiť na zmysluplné aktivity v prospech celej spoločnosti.
 
Supermoderné webstránky a e-shopy, ktoré si pre svoju rýchlosť obľúbite nielen vy, ale aj vyhľadávače ako Google. Rýchle načítavanie stránok, rýchle odpovede servera, rýchly vývoj a skoré dodanie webu. Vďaka real-time technológiám sa akékoľvek zmeny na stránke dejú priamo pred vašimi očami. Po dokončení a odovzdaní webu u nás už neplatíte žiadne ďalšie poplatky za prenájom či údržbu. Aj napriek tomu bude váš web vždy aktuálny, responzívny, zabezpečený a bude rásť spolu s vami práve tak, ako to budete potrebovať. 
 

Viac času na život

Žijeme v rýchlej dobe. Mnohí z nás si povzdychnú, keby tak deň mal viac ako 24 hodín. To samozrejme ovplyvniť nevieme, ale čo vieme, je náš time management a možnosť delegovať svoje úlohy a povinnosti na iných, ak je to možné.
 
A práve preto sme tu my. Zverte svoje IT do našich rúk, aby ste uvoľnili tie svoje. Nemusíte si web po večeroch naklikávať sami. Nemusíte sa trápiť s krabicovými riešeniami, ktoré aj tak neprinesú požadovaný výsledok.
 
My vám vytvoríme web či e-shop na mieru a postaráme sa aj o ďalšie záležitosti (hosting, zabezpečenie, právna dokumentácia pre e-shopy atď.). Naše real-time riešenia tak zákazníkom prinášajú viac času na (skutočný) život. #realtimeforreallife
 
S radosťou preto podporujeme podnikateľské, dobročinné a ekologické aktivity na Slovensku.
 
 
 
 

Ozveme sa vám

Spokojní klienti