bainry.com
true

Rozšírenie vašich zabehnutých systémov o supermoderné funkcie

Máte funkčné webové riešenia, ktoré by ste chceli rozšíriť, zmeniť alebo zefektívniť niektoré ťažkopádne procesy? Rozšírenie vašich zabehnutých systémov o nové supermoderné funkcie je jednoduchšie ako by sa mohlo zdať.
Rozšírenie vašich systémov o supermoderné funkcie

Potrebujete rozšíriť váš systém o nové funkcie, no zásahy vývojového tímu sú príliš nákladné alebo na každú (aj úplne jednoduchú) zmenu čakáte týždeň? S našimi efektívnymi riešeniami rozšírime vaše weby o akékoľvek funkcie. Nezávisle na vašich systémoch, ktoré ostanú nedotknuté. A to za čas a cenu, ktorá vás zaručene príjemne prekvapí.

Rozšírenie monolitu o mikroslužby

Poradíme si s rozšírením akéhokoľvek systému. Wordpress, joomla, grav, ghost, drupal, silverstripe, craft, bolt, umbraco, textpattern, pyro, contao, magento, prestashop, opencart alebo akýkoľvek systém na mieru v akýchkoľvek technológiách rozšírime o požadované funkcie.
 

Ďalšia administrácia alebo sekcia pre zákazníkov

Potrebujete nové administračné rozhranie pre subadminov a iné skupiny používateľov, ktorým nechcete dávať prístup do hlavnej administrácie? Alebo nové rozhranie pre zákazníkov, dodávateľov či obchodných partnerov? S našimi riešeniami žiadny problém. Na novej subdoméne a nad vašimi existujúcimi dátami postavíme čokoľvek.