bainry.com
true

10 typov webových stránok

Existuje mnoho rôznych typov webových stránok, zameraných na rôzne účely a poskytujúcich rôzne funkcie. Pozrime sa na 10 typov supermoderných real-time webstránok, ktoré pre vás dokážeme vytvoriť.
 
Tvoríme moderné, výkonné a kvalitné weby na mieru za mimoriadne výhodné ceny. Za web od nás zaplatíte ešte menej, ako keď si ho prenajmete. A za webhosting, údržbu či aktualizácie u nás nezaplatíte ani cent. Kontaktujte nás a radi vás presvedčíme, že sme ten pravý špecialista pre vaše podnikanie.
10 typov webových stránok
  1. Osobné webové stránky - Jednoduché webové stránky, ktoré slúžia na prezentáciu jednotlivca, jeho portfólia alebo záujmov.
  2. Blogy - Blogy sú osobné alebo firemné webové stránky, kde sa publikujú pravidelné články alebo príspevky. Ich obsah môže byť zameraný na rôzne témy, ako napríklad cestovanie, jedlo, technológie, móda a pod.
  3. Portfólia - Webové stránky umožňujúce umelcom, fotografom a iným tvorcom prezentovať svoje diela a projekty.
  4. Online životopisy - Online CV, známy aj ako digitálne alebo internetové portfólio, je špecifický typ webovej stránky, ktorý slúži na prezentáciu profesionálnych skúseností, zručností, vzdelania a údajov o jednotlivcovi vo formáte online portfólia.
  5. Firemné prezentácie - Firemná prezentácia slúži na prezentáciu a propagáciu informácií o konkrétnej firme alebo podniku. Cieľom tejto webovej stránky je poskytnúť potenciálnym zákazníkom, partnerom, investorom a verejnosti prehľad o činnosti, produktoch, službách a hodnotách spoločnosti.
  6. Fóra - Fóra poskytujú miesto na diskusiu o určitých témach, kde používatelia zdieľajú názory, skúsenosti a radia sa s ostatnými.
  7. Sociálne siete - Sociálne siete umožňujú používateľom vytvárať profily, zdieľať obsah, komunikovať s inými používateľmi a pripájať sa k rôznym skupinám a komunitám.
  8. E-shopy - Webové stránky zamerané na online predaj tovarov a služieb. Ecommerce systémy majú zvyčajne funkcie ako košík, online platby a možnosti sledovania objednávok.
  9. Wiki stránky - Wiki stránky umožňujú viacerým používateľom spolupracovať na vytváraní, upravovaní a aktualizovaní obsahu.
  10. Spravodajské portály - Tieto weby sa zameriavajú na poskytovanie aktuálnych správ, udalostí a informácií.
bainry - Vyvíjame supermoderné weby postavené na real-time technológiách. Moderné weby robí dnes už skoro každý. My ich posúvame ešte o úroveň vyššie.

Vyvíjame supermoderné weby

postavené na real-time technológiách. Moderné weby robí dnes už skoro každý. My ich posúvame ešte o level vyššie.

bainry - Tvoríme weby novej generácie adaptované na zmenu. Každé slovo alebo obrázok, ktorý vidíte na stránke, dokážete zmeniť bez toho, aby ste ju museli obnovovať.

Tvoríme weby novej generácie

adaptované na zmenu. Každé slovo alebo obrázok, ktorý vidíte na stránke, dokážete zmeniť bez toho, aby ste ju museli obnovovať.

Najlepší pomer cena/výkon

Radi vás presvedčíme, že v pomere cena/výkon s našimi real-time riešeniami, ťahajú ostatné CMS (ako napríklad WordPress) za kratší koniec.