bainry.com
true

10 typov webových stránok

Existuje mnoho rôznych typov webových stránok, zameraných na rôzne účely a poskytujúcich rôzne funkcie. Pozrime sa na 10 typov supermoderných real-time webstránok, ktoré pre vás dokážeme vytvoriť.
10 typov webových stránok
  1. Osobné webové stránky - Jednoduché webové stránky, ktoré slúžia na prezentáciu jednotlivca, jeho portfólia alebo záujmov.
  2. Blogy - Blogy sú osobné alebo firemné webové stránky, kde sa publikujú pravidelné články alebo príspevky. Ich obsah môže byť zameraný na rôzne témy, ako napríklad cestovanie, jedlo, technológie, móda a pod.
  3. Portfólia - Webové stránky umožňujúce umelcom, fotografom a iným tvorcom prezentovať svoje diela a projekty.
  4. Online životopisy - Online CV, známy aj ako digitálne alebo internetové portfólio, je špecifický typ webovej stránky, ktorý slúži na prezentáciu profesionálnych skúseností, zručností, vzdelania a údajov o jednotlivcovi vo formáte online portfólia.
  5. Firemné prezentácie - Firemná prezentácia slúži na prezentáciu a propagáciu informácií o konkrétnej firme alebo podniku. Cieľom tejto webovej stránky je poskytnúť potenciálnym zákazníkom, partnerom, investorom a verejnosti prehľad o činnosti, produktoch, službách a hodnotách spoločnosti.
  6. Fóra - Fóra poskytujú miesto na diskusiu o určitých témach, kde používatelia zdieľajú názory, skúsenosti a radia sa s ostatnými.
  7. Sociálne siete - Sociálne siete umožňujú používateľom vytvárať profily, zdieľať obsah, komunikovať s inými používateľmi a pripájať sa k rôznym skupinám a komunitám.
  8. E-shopy - Webové stránky zamerané na online predaj tovarov a služieb. Ecommerce systémy majú zvyčajne funkcie ako košík, online platby a možnosti sledovania objednávok.
  9. Wiki stránky - Wiki stránky umožňujú viacerým používateľom spolupracovať na vytváraní, upravovaní a aktualizovaní obsahu.
  10. Spravodajské portály - Tieto weby sa zameriavajú na poskytovanie aktuálnych správ, udalostí a informácií.