bainry.com
true

Battery corporation

Battery corporation

Jednostránková prezentácia produktov českej spoločnosti. Napojenie na marketingovú platformu Ecomail. Vlastná administrácia.
 
 
Doba realizácie: 25 hodín
Cena: 500 eur
 

Dojčeniu zdar

Programovanie frontendu a backendu obsahovej a e-shopovej časti webu, automatizácia a kódovanie e-mailov a faktúr, implementácia Pay by Square (QR kódu vo faktúrach), export XML dát pre účtovné systémy. Vlastná administrácia s pokročilou funkcionalitou.
 
 
Cena e-shopu uvedená bez poplatku za právnu dokumentáciu.
 
Doba realizácie: 46 hodín
Cena: 1 150 eur
 
 
 
Čo o nás napísala pani Brňová
 
Asi dva roky som riešila a dávala si dokopy informácie ohľadom webstránky a eshopu. Riešila som niekoľko spoločností ale ich riešenia sa mi veľmi nepáčili, resp sme sa nezhodli na riešení a nespĺňali moje predstavy.
 
Potom som náhodne na instagrame objavila bainry. A keďže už mám svoje podnikanie dosť rozbehnuté a riadne ma to už bez webu vyčerpávalo, povedala som si, že to skúsim. A nemohla som urobiť lepšie.
 
Mala som poriešenú doménu, právne dokumenty a stránku bez toho aby som ja musela hnúť prstom. Išlo mi hlavne o jednoduchý prehľadný web a to je za mňa do bodky splnené.
 
Čo sa týka riešenia, super bolo aj to, že rešpektovali, že som mama dvoch detí, ktoré buď okolo mňa večne pobehujú alebo odpisujem a vybavujem takéto veci zásadne v noci.
 
Každá moja požiadavka bola implementovaná takmer okamžite, čo ma teda prekvapilo najviac.
 
Najviac bainry odporúčam. Zachránili ste mi život ❤
 
Patrícia Brňová
Dojčeniu zdar

image
Chcem svoj vlastný moderný web s webhostingom zadarmo bez časového obmedzenia